Kochane przez zwierzęta

Dni z Doradcą

Indywidualne konsultacje: Udany urlop z Twoim czworonogiem

Niezależnie od tego czy wyjeżdżasz w góry, czy nad morze, czy będziesz podróżować samochodem, pociągiem lub samolotem – właściwy plan, dobre przygotowanie i odpowiednie akcesoria sprawią, że podróż będzie dla Ciebie i Twojego pupila czystą przyjemnością. Zapraszamy na konsultacje z naszymi pracownikami, którzy udzielą kompleksowych porad.

 

Sprawdź listę kontrolną przed podróżą z Twoim pupilem!

 

Wybierając się w podróż, chcielibyśmy mieć naszego wiernego towarzysza blisko siebie. Dobre przygotowanie do wspólnej przygody to podstawa, dlatego należy pamiętać o kilku ważnych rzeczach. Proponujemy konsultacje między innymi na następujące tematy:

Lista kontrolna przed urlopem

  Zdrowie i odpowiednia opieka

Bezpieczeństwo podczas podróży

Akcesoria podróżne

Apteczka podróżna

Odżywanie w podróży

 

Zapraszamy na profesjonalne konsultacje: piątek 21 czerwca i sobota 22 czerwca, w godzinach otwarcia naszych sklepów.

Skorzystaj z konsultacji z naszymi pracownikami i odbierz kupony rabatowe o wartości -15%* na artykuły podróżne!

 

 

 

* Kupony rabatowe wręczane są po przeprowadzonej konsultacji. Kupon pierwszy ważny jest w dniach 21–22.06.2019 r., drugi – 24.06–2.07.2019 r. we wszystkich sklepach stacjonarnych Maxi Zoo Polska. Rabat obejmuje cały asortyment Dogs Creek oraz produkty z kategorii akcesoriów podróżnych marek: AniOne i MORE FOR, czyli: miski podróżne, bidony, transportery i torby transportowe, akcesoria samochodowe, kagańce, pasy bezpieczeństwa i kosze podróżne. Aby skorzystać z oferty, należy przekazać pracownikowi sklepu Maxi Zoo kupon promocyjny przed dokonaniem płatności, w przeciwnym razie zniżka może nie zostać przyznana. Kupony dostępne są u pracowników sklepu do wyczerpania zapasów. Jeden kupon może zostać wykorzystany przez jedną osobę i tylko jeden raz. Kupon nie może być wymieniony na gotówkę. Zniżki z kuponów nie sumują się ze sobą oraz innymi promocjami i kuponami. Szczegółowe informacje dotyczące promocji dostępne u pracowników sklepu.

 

 

NO COMMENTS

Sorry, the comment form is closed at this time.