Kochane przez zwierzęta

Praca w Maxi Zoo

W przeciwieństwie do wielu innych firm, jako centrum świata dla miłośników zwierząt, działamy na rynku pełnym emocji, co znajduje odzwierciedlenie w naszej codziennej pracy. Dzień po dniu staramy się zmieniać naszych klientów w naszych fanów, a także celebrujemy fakt, że jesteśmy różni od innych firm zoologicznych.

 

KŁADZIEMY DUŻY NACISK NA PROCES SZKOLENIA I ROZWOJU

Wdrożenie nowego pracownika

Dbamy o to, aby nasi pracownicy mieli dobry start od samego początku. Podczas procesu wdrożenia nasi nowi pracownicy uczą się świata Maxi Zoo, włączając w to naszą kulturę i filozofię. Każdy nowy pracownik, rozpoczynający pracę w sklepie jak i w wybranym dziale w centrali, ma przygotowany plan wdrożenia na stanowisko. Wiele zależy od funkcji oraz działu – czego innego potrzebuje pracownik finansowy, czego innego kasjer-sprzedawca. Ale wszyscy, niezależnie od miejsca i stanowiska, potrzebują życzliwości, uśmiechu i cierpliwości ze strony pozostałych pracowników. I od tego właśnie zaczynamy.

 

Szkolenia specjalistyczne

Naszym celem jest rozwijać w Maxi Zoo wykwalifikowanych specjalistów, aby uczynić naszych dwunożnych i wielonożnych klientów tak szczęśliwymi i usatysfakcjonowanymi, jak to tylko możliwe.
Działamy we współpracy z Akademią Fressnapf, która służy jako „Centrum kompetencji” dla poszczególnych krajów.
Nieustannie podnosimy kwalifikacje naszych pracowników oferując im liczne, dostosowane do potrzeb przedsięwzięcia szkoleniowe. Obejmują one szkolenia specjalistyczne oraz produktowe, coachingi sprzedażowe, kursy i programy dla menadżerów i starszych sprzedawców. Współpracujemy również z zewnętrznymi ekspertami, którzy dbają, aby nasza wiedza ekspercka i znajomość asortymentu była zawsze na najwyższym poziomie.
Oferujemy również e-learning. Wszyscy nasi pracownicy mają do nich dostęp 24 h/dobę przez 7 dni w tygodniu, więc mogą systematycznie poszerzać swoją wiedzę.
Praca w Maxi Zoo to międzynarodowe doświadczenia, ogromny profesjonalizm i intensywne doświadczenie praktyczne.

 

Praca w Maxi Zoo

Zapisz

Zapisz

Zapisz

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ
PODOBNE ARTYKUŁY
NO COMMENTS

Sorry, the comment form is closed at this time.