Kochane przez zwierzęta

Real Nature

RN_GENERAL_LogoNajlepsze co daje natura dla Twojego pupila.

 

Produkty marki Real Nature dzielą się na dwie oddzielne linie, które dostępne są tylko w sklepach Maxi Zoo: Real Nature oraz Real Nature Wilderness. Stworzone zostały w formie karm suchych, mokrych oraz przysmaków o różnych gramaturach dla psów i kotów, oraz siana i przysmaków dla gryzoni.

 

Filozofia

 • Najwyższej jakości składniki w naturalnym stanie.
  Produkty te wyróżnia przede wszystkim unikalny dobór tylko naturalnych składników, które występują w naszym środowisku. Nie znajdziemy tam barwników, aromatów, przeciwutleniaczy, konserwantów ani cukru. Dzięki temu wszystkie karmy tej marki są bardzo lekkostrawne. Produkty mięsne pochodzą wyłącznie od zwierząt dopuszczonych do spożycia przez ludzi.
 • Ochrona naturalnych wartości odżywczych.
  Proces produkcyjny odznacza się szczególnie delikatnym przetwarzaniem. W ten sposób gwarantowane jest zachowanie wysokiej, naturalnej wartości odżywczej wszystkich składników, a Twój pupil ma możliwość odżywiania bliskiego naturalnemu.
 • Natura, która smakuje.
  Wszystkie karmy odznaczają się połączeniem najwyżej jakości białek zwierzęcych, najlepszych węglowodanów oraz starannie dobranych składników roślinnych.
 • Szczerze i przejrzyście.
  W przypadku karm Real Nature dokładnie wiesz, czym karmisz ponieważ na opakowaniu podane są wszystkie poszczególne składniki. Tu obowiązuje zasada: „Co w środku, to napisane na zewnątrz!”.

 

Real Nature

Marka Real Nature oferuje produkty dla juniorów, dorosłych pupili oraz seniorów. Specjalna oferta dotyczy również karmy Light dla zwierząt z nadwagą. Dzięki delikatnemu przetwarzaniu podczas produkcji karmy zostaje zachowana wysoka wartość odżywcza wszystkich składników. Jest to dla zwierząt bardzo naturalny sposób odżywiania się, wolny od wszelkich sztucznych dodatków.

 

Real Nature Wilderness
Wzorem dla tego produktu był pokarm dla dziko żyjących przodków psów i kotów domowych. To doskonale zbilansowana karma w skład której wchodzą między innymi najwyższej jakości białka zwierzęce, węglowodany i starannie dobrane składniki roślinne jak na przykład zioła. Karmy Real Nature Wilderness są w 100% naturalne, ponieważ nie zawierają konserwantów i sztucznych barwinków.

 

PRZEZNACZONE DLA:

Oznaczenia_Marek_Kot_85x85 Oznaczenia_Marek_Pies_85x85 Oznaczenia_Marek_Ptaki_85x85