Kochane przez zwierzęta

Newsletter - Trzymaj łapkę na pulsie!

Chcesz wiedzieć jak najlepiej zadbać o potrzeby Twojego pupila? Zapisz się na nasz newsletter, a otrzymasz dostęp do kompletu cennych informacji, dzięki którym opieka nad Twoim zwierzakiem będzie prosta i przyjemna. Dodatkowo będziesz na bieżąco ze wszystkimi atrakcyjnymi ofertami, które zostaną przygotowane specjalnie dla Ciebie. Newsletter jest bezpłatny i w każdej chwili będziesz mógł się z niego wypisać.

NO COMMENTS

Sorry, the comment form is closed at this time.

Moje dane


*pola wymagane
Informujemy, że wyrażając poniższe zgody masz prawo w dowolnym momencie je wycofać, kierując informację o ich wycofaniu na adres email: kontakt.team@maxizoo.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w powyższym formularzu, przez Maxi Zoo Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-531), ul. Wybrzeże Gdyńskie 6D, w celu cyklicznej wysyłki newslettera, przez który należy rozumieć wysyłkę treści o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą elektronicznych środków komunikacji (wiadomości e-mail) z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (takich jak telefony, tablety, komputery), oraz automatycznych systemów wywołujących.
* Wyrażam zgodę na wykorzystanie urządzeń służących do komunikacji, takich jak komputer, laptop, telefon itp. (telekomunikacyjne urządzenia końcowe) oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, czyli przesyłania mi informacji o treściach marketingowych przy użyciu mojego adresu e-mail oraz numeru telefonu przez Maxi Zoo Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-531), ul. Wybrzeże Gdyńskie 6D.
* Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowej za pośrednictwem poczty elektronicznej przez Maxi Zoo Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (01-531), ul. Wybrzeże Gdyńskie 6D i w tym celu udostępniam swój adres e-mail.
Administratorem danych osobowych jest Maxi Zoo Polska Sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Wybrzeże Gdyńskie 6D, 01-531 Warszawa („Administrator”), dane kontaktowe: e-mail kontakt.team@maxizoo.pl, tel. +48 22 2762620.

 1. Dane osobowe przetwarzane są w celu cyklicznej wysyłki treści marketingowych, na podstawie udzielonej zgody – art. 6 ust. 1 lit. a RODO.
 2. Odbiorcą danych osobowych będą podmioty świadczące na rzecz Administratora usługi marketingowe, informatyczne.
 3. Administrator nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 4. Dane osobowe będą przechowywane do momentu wycofania zgody na przesyłanie treści marketingowych.
 5. Przysługuje Pani/Panu prawo do:
  • żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie; nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
  • wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 6. Podanie danych nie jest wymogiem ustawowym, umownym ani warunkiem zawarcia umowy. Podanie danych jest dobrowolne, lecz ich nie podanie uniemożliwi otrzymywanie treści marketingowych.
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym profilowane.
WYŚLIJ FORMULARZ