Kochane przez zwierzęta

Wartości i kluczowe zasady

Nasza misja – wartości i zasady

„Zwierzęta wzbogacają nasze życie dzień po dniu, i to jest to, co nas łączy” – mówi Torsten Toeller, założyciel i właściciel firmy Fressnapf | MAXI ZOO.

 

Dlatego właśnie marka Fressnapf powinna zapewnić wysokiej jakości produkty w niskich cenach wraz z poradami ekspertów i najlepszą obsługą.

 

„W ten sposób staliśmy się w tak krótkim czasie liderem w Europie w sprzedaży detalicznej produktów dla zwierząt domowych ” – stwierdza z dumą Toeller. Dzisiaj świat porusza się szybciej, a klienci są lepiej poinformowani dzięki globalnej sieci internetowej. Toeller wytycza śmiało drogę, mówiąc: „To jest zarówno wyzwaniem jak i szansą dla nas, a moja wizja na przyszłe lata opiera się właśnie na tym coraz szybszym tempie rozwoju”.

 

„Jeśli zrobimy wszystko, aby relacje między zwierzętami i ludźmi stały się prostsze, lepsze i szczęśliwsze, staniemy się autorytetem dla wszystkich miłośników zwierząt domowych. Przekaz jest prosty: „Szczęśliwsze zwierzęta to szczęśliwsi ludzie! „

 

Kluczowe zasady Maxi Zoo

Od ponad 25 lat w sklepach Fressnapf | MAXI ZOO można uzyskać porady we wszystkich kwestiach związanych ze zwierzętami domowymi. Nasi dwu- i czworonożni klienci ufają nam, ponieważ kochamy zwierzęta i chcemy, by czuły się szczęśliwe.

 

Udaje nam się to osiągnąć nie tylko dzięki dużej liczbie ponad 10.000 produktów, ale również dlatego, że mamy taki sam szacunek zarówno dla naszych klientów, jak i dla ich pupili. Jesteśmy przyjazną firmą, która zapewnia swoim klientom profesjonalne doradztwo dostosowane do ich potrzeb oraz usługi ekspertów.

 

Dlatego nasi pracownicy stale uczestniczą w kolejnych szkoleniach w naszej Fressnapf-Academy. Odpowiednio dobrany personel, który dba o potrzeby zwierząt to nasz fundament. Właśnie dlatego nasza misją są:

 

1. Jesteśmy nie tylko sprzedawcami – jesteśmy partnerami dla klientów i przyjaciółmi ich pupili.
Chcemy każdego dnia inspirować miłośników zwierząt nowymi pomysłami. A to oznacza, ze mamy zamiar dać im dokładnie to, czego oczekują. Całkiem nowe pomysły i rozwiązania możemy odkryć tylko dzięki dobrej współpracy, komunikacji na wszystkich kanałach i płynnym zintegrowaniu wszystkich procesów wewnętrznych.

 

2. Sprzedajemy coś więcej niż produkty.
Wszystkie nasze produkty wybieramy bardzo ostrożnie, zarówno w sklepie, jak i w serwisie internetowym. Ponadto czujemy się zobowiązani do zapewnienia fachowej porady i właściwej obsługi.

 

3. Jesteśmy do dyspozycji klientów – zawsze i wszędzie.
Wychodzimy na przeciw potrzebom naszych Klientów, rozwijając sieć sklepów stacjonarnych. W najbliższej przyszłości planujemy uruchomienie sklepu internetowego oraz aplikacji mobilnych, by być z naszymi Klientami 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

 

4. Dbamy o relację naszych klientów i ich pupili.
Miłość – silne uczucie,które istnieje pomiędzy ludźmi i ich zwierzętami jest dla nas najważniejsze. Nieustannie poszukujemy najlepszych rozwiązań, które będą przyspieszać i upraszczać codzienną pracę oraz opiekę nad zwierzętami. Jesteśmy zobowiązani do ochrony i troski o wszystkie zwierzęta.

 

5. Jesteśmy czymś więcej: tworzymy wszechstronną platformę dla opiekunów i ich zwierząt.
Otacza nas miłość do zwierząt, która stanowi siłę napędową w naszym codziennym życiu. Chcemy inspirować miłośników zwierząt naszym wspólnym doświadczeniem. Chcemy, by nasi klienci i pracownicy należeli również do grona naszych fanów.

Wartości Maxi Zoo

1. Jesteśmy odważni i wyjątkowi.
Jesteśmy niekonwencjonalni, pomysłowi i nieprzewidywalni – to cechy, które nas wyróżniają. Chcemy, by nasi pracownicy samodzielnie podejmowali decyzje i uczyli się na błędach. Ale z drugiej strony oczekujemy, że każdy świadomy człowiek będzie brał odpowiedzialność za swoje czyny.

 

2. Jesteśmy uczciwi i otwarci.
Bycie otwartym wiele ułatwia w codziennym życiu. Dlatego jesteśmy otwarci i szczerzy podczas współpracy z naszymi dostawcami, partnerami oraz w komunikacji z klientami.

 

3. Jesteśmy życzliwi i niezawodni.
Zdajemy sobie sprawę, że to ludzie budują wartość w firmie Fressnapf i MAXI ZOO. Klienci, pracownicy, współpracownicy oraz partnerzy biznesowi, którzy nas znają, są zawsze zadowoleni ze współpracy z nami.

 

4. Jesteśmy pełni pasji i dążymy do osiągnięcia sukcesu.
Każdego dnia powinniśmy być profesjonalistami i razem poprzez współpracę i wytrwałość starać się osiągnąć upragniony cel dzięki umiejętnościom i postawie zorientowanej na klienta. Dzielenie się zdobytym doświadczeniem to prawdziwa przyjemność.

 

5. Jesteśmy gotowi na zmiany i działalność na arenie międzynarodowej.
W firmie Fressnapf i MAXI ZOO bez względu na to jakim językiem się posługujemy, stanowimy jedną, wielką rodzinę – online, offline i we wszystkich innych kanałach.

UDOSTĘPNIJ ARTYKUŁ
PODOBNE ARTYKUŁY
NO COMMENTS

Sorry, the comment form is closed at this time.